Rusya Mebel Mobilya Fuarı, mobilya ve mobilya aksesuarları üreten markaların katılım sağladığı oldukça özel fuarlardan bir tanesidir. Kasım ayında gerçekleştirilir ve dünyanın farklı coğrafyalarından firmaların katılım sağladığı bu fuara siz de bir mobilya üreticisi olarak katılabilirsiniz. Mobilya konusunda en yeni çözümler ve en kaliteli seçenekler için tercih edebileceğiniz bu alternatif sayesinde yeni müşteri ve bayiler bulabileceksiniz.

Rusya Mobilya Fuarı, katılımcı bakımından oldukça dikkat çekici seçenekler sunar. Üstelik katılımcı sayısının fazla olması bu fuar sayesinde ulaşabileceğiniz marka sayısının da artış göstermesini sağlayacaktır.

Rusya Mebel Mobilya Fuarı Kimler İçindir?

Rusya’da gerçekleştirilecek olan mobilya fuarında sizi bekleyen birbirinden özel çözümler var. Özellikle de Rusya bölgesinde yeni bir pazar bulmak isteyen ve burada bayi keşfine çıkan markalar için bu fuar oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlamak isteyen markaların oldukça ilgisini çeken bu fuara katılmak için eski ya da yeni bir marka olmanıza gerek yoktur.

Markanızın sektör tecrübesi ya da hedef pazarı farklı olsa da bu fuara katılım sağlayarak birbirinden özel çözümlere kapı aralayın. İster bir stant kiralayarak ister çantanızla katılımcı firmalara kataloglarınızı dağıtarak bu fuarda yer alabilirsiniz. Ama fuar katılımını sağlamanın size getireceği avantajları unutmamalısınız.

Neden Rusya Mebel Mobilya Fuarı?

Rusya Mobilya Fuarı’nda elde edebileceğiniz birbirinden değerli seçenekler vardır. Bu nedenle de bu fuara katılım oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlayan hemen her firma yeni müşteri ve bayiler kazanmak açısından önemli seçenekler elde edebilir. Rusya’nın gerek coğrafi konumu gerekse de fuarın özellikleri katılım sağlayacak olan firmalar açısından çok önemlidir.

Siz de firmanızın daha avantajlı bir şekilde müşterilerine erişim sağlaması adına World Expo Fair avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fuar ve fuar organizasyonları konusunda başarı yakalamış bir firma olmanın ayrıcalıklarını sağlayan World Expo Fair ile hemen harekete geçebilirsiniz. Özellikle de yurtdışı fuarlar konusunda en iyiyi elde etmek adına çözüm üreten World Expo Fair size yeni pazarların kapılarını aralar.

Rusya Mebel 2023 Fuarı’na World Expo Fair Aracılığıyla Katılan Firmalar

ARACIKAN
ARICI MOBİLYA
ARMİ KOLTUK
AYBİL MOBİLYA
ÇİLEK MOBİLYA
ELİŞİ MOBİLYA
ENNE
ERİKE HOME
İŞBİR BEDDİNG
KİLİM
MELODİ FURNİTURE
MODİS
NEWMOOD
ONSS FURNİTURE
PM CLUB
POLOX
TARIK KARACA
VİVALDİ
BY FABRİC
DEPAR DERİ
EFENDİ MENSUCAT
GEZDERİ SENTETİK
ÖZERTEKS
RB KARESİ
SAYE HOME CONCEPT
SEHRİSTAN TEKSTİL
BAHÇE DEKOR
NOVUSSİ FATİH PLASTİK
ORTA ANADOLU
PRATİCO
ECE BOYA KİMYA
ESKİM
KAYALAR KİMYA
AKS PLAST
BUTTON LED AYDINLATMA
CEYKAR MOBİLYA
DİZAYN EKOL PLASTİK
ERHUN METAL
GVN GÜVEN CİVATA
HTS CASTER
LEDOREX
REAL METAL
YENİCE
AKSLİNE FURNİTURE
ALUSMART ALÜMİNYUM
ASTS PROFİL
BİMETAL AKSESUAR
DİM ORMAN VE AHŞAP
GIZIR AHŞAP
İBAVALRESA
MOR PLASTİK
ÖZER ÇELİK BÜRO
POLCHEM
PORTAKAL PVC
TŞT LİFT AMORTİSÖR
MESAN PLASTİK
TURAN METAL
WOODİMEX
BOYTEX
COMFYTEX
YATAŞ
BYD DIŞ TİCARET
CRS TEKSTİL
İNDİVANİ
KOZMOS TEKSTİL
FLEKSSİT BÜRO MOBİLYALARI
OZENMAK KALİO MAKİNE

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.