World Expo Fair

Hakkımızda

Türkiye’de üretim yapan firmaların ihracatını arttırmayı hedefleyen, sınırsız tutku ve deneyim zenginliği ile “Gidersen satarsın, tüm olasılıkları kullan” mottosuyla yola çıkan WORLDEXPO ihracatçılarımıza yeni yol haritaları çizmek ve ihracatçılarımızı dünyadaki fırsatlardan faydalandırmak amacıyla yola çıkmıştır.

Portföyünde yer alan “Yapı-İnşaat, Gıda, Mermer, İş Makinaları, Elektrik, Tarım, Sağlık, Otomotiv Yedek Parça, Tekstil, Ayakkabı Yan Sanayi” sektörlerinde faaliyet gösteren binlerce firmanın ihracat danışmanlığını yaparak genç ve dinamik kadrosu ile çözüm odaklı, proaktif yaklaşımlı bakış açısıyla en yüksek standardlardaki etkinlikleri ayağınıza getirmektedir.

World Expo Fair

Her An Yanınızdayız

İhracat yapmak isteyen işletmeleri bir müşteri değil iş ortağı olarak gören WORLDEXPO daima iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve fuarın düzenlenme aşamasından bitişine dek, iş ortaklarının memnuniyeti için gereken tüm profesyonel desteği kendilerine sağlamaktadır.

Yüz yüze etkinliklerle işi hızlandırmak istiyoruz. Bu yüzden insanları bir araya getirmek, networking kurmak, işi yapılabilir kılmak, sürekli gelişmek ve en önemlisi iş yapmanız için fırsatlar yaratmaya devam ediyoruz.

YILLIK YURTDIŞI FUAR ORGANİZATÖRLÜĞÜ

YURTDIŞI FUAR ORGANİZASYONU

İHRACATÇI FİRMA

Yazışmaya Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?