JWS Abu Dhabı Jewellery Watch Show “Uluslararası Mücevher Kol Saati Fuarı” na katılarak bu dev pazardan siz de payınızı alabilirsiniz. Fuar Birleşik Arap Emirlikleri Hoşgörü ve Bir Arada Yaşama Bakanı Şeyh Nahyan bin Mubarak Al Nahyan’ın himayesinde düzenlenmektedir. World Expo Fair olarak çok özel çözümlerimiz ile fırsatları ayağınıza getiriyoruz.

 

Abu Dabi’deki JWS Jewellery Watch Show, saatler ve mücevherler için uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bu fuar, sektördeki iletişim ve bilgi platformudur ve katılımcı firmalara burada uzman bir izleyici kitlesine sunma fırsatı sunmaktadır. Ziyaretçiler burada çeşitli alanlardaki en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında derinlemesine ve kapsamlı bilgi bulabilirler.

JWS Jewellery Watch Show Mücevher ve Saat fuarı, 26 Ekim Salı ile 30 Ekim 2021 Cumartesi tarihleri ​​arasında Abu Dabi’de 5 gün gerçekleşecek.

 

JWS Jewellery Watch Show Abu Dabi’nin (JWS) 28. baskısı, 26-30 Ekim 2021’de ADNEC’e geri dönecek. JWS Jewellery Watch Show Abu Dabi’ye (JWS) katılmak, markanızı olağanüstü bir vitrin ile hizalayacaktır. JWS, GCC genelinde, özellikle Abu Dabi ve BAE’nin Batı Bölgesi’nde 8.000’den fazla seçkin alıcıyla önemli ilişkiler kurmanıza ve sürdürmenize yardımcı olabilir.

 

İhracat Rakamları ;

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Ortadoğu’da Türkiye’nin en hızlı büyüyen mücevherat ihraç pazarlarından birisi olma yolunda… Türk İhracatçılar Meclisi (TİM) rakamlarına göre, Türkiye’nin mücevherat ihracatı, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 43 büyüme ile, 2016 yılındaki USD 744,982,510 değerinden, 2017 yılında USD 1,065,335,570’a yükseldi. Bu durum, BAE’yi mücevherat pazarına katkıda bulunan büyük ve vazgeçilmez bir ihracat ülkesi haline getiriyor.

Mücevherat üretiminde başı çeken Türkiye, yıllık olarak toplamda 400 ton altın ve 200 ton gümüş üretim kapasitesi olan ilk üç ülke arasında. Eşsiz işçilik, kusursuz kaplama ve esnek imalat özellikleri ile bilinen Türkiye’nin mücevherat sektörü, BAE’de güçlü bir müşteri tabanına sahip.

2019 Mart ayında gerçekleşen 300 milyon dolarlık ihracatın yüzde 68’i altından mamul mücevherci ve kuyumcu eşyasından elde edilirken, yüzde 21’i işlenmemiş veya yarı işlenmiş altın, yüzde 4’ü gümüşten mamul mücevherci ve kuyumcu eşyası, yüzde 3’ü pırlantalı altından mamul mücevherci eşyası ve aksamı, yüzde 2’si de kıymetli metallerin veya kıymetli metallerle kaplama metallerin döküntü ve artıkları olarak

gerçekleşti

 

 

Abu Dhabı Jewellery Watch Show Katılımcısı Olarak ihracatınızı arttırın

Satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konumlardan bir tanesi olan JWS Abu Dhabı Jewellery Watch Show katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

 

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.