27-30 Mayıs 2023 tarihleri arasında Fas’ın en büyük şehri olan Kasablanka’da gerçekleşecek olan Cosmetista Expo fuarına katılım sağlayarak. heyecan verici yeni ürünler ve etkinliklerin yer aldığı Fas Cosmetista 2023 sizde yerinizi ayırtın.

100’den fazla katılımcısı ,17.000’den fazla profesyonel ziyaretçi sayısı ile Fas’ın en büyük etkinliği olan  6. Uluslararası Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı’na katılarak büyük Kuzey Afrika pazarından siz de payınızı alabilirsiniz.

Renkli Kozmetik, Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri, Saç Bakım Ürünleri, Materyaller, Parfüm ve Esans, Tırnak Bakım ve Tasarımı, Paketleme, Kozmetik Hammadde, Kozmetik ve  Tekstil Ürünlerini kapsayan büyük bir organizasyondur. Bu bağlamda kozmetik sektöründe yer alan Türk firmaların kesinlikle katılmasını tavsiye etmekteyiz. Fas ve Kuzey Afrika coğrafyasında pazar bulmak ya da markasını tanıtmak isteyen katılımcılar için kaçırılmayacak bir fuar fırsatı.

Bu organizasyon Ticaret Bakanlığı tarafından teşvik kapsamındadır. Minimum %50 hedef bölgeler için de %70 teşvik kapsamındadır.

World Expo Fair olarak, Türk firmaların yurt dışı fuarlarına katılarak pazar bulmasına ve markalarını tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Fuar katılımınız, stand kurulumlarınız, vize, uçak, otel rezervasyonlarınız ve daha birçok konuda tüm işlerinizi üstleniyoruz. Size sadece kendinizi tanıtmak ve iş potansiyelinizi arttırmak kalıyor. Detaylı bilgi için bilgi talebinde bulunun.

Fuarımıza katılmak istemeniz durumunda sitemizde bulunan whatsapp canlı destek hattı, +90 (212) 980 00 09 çağrı merkezimizden ya da info@worldexpofair.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.