Dubai Agrame Fuarı, tarım sektöründe yer alan ve tarım ekipmanları üreten ya da pazarlayan markaların katılım sağladığı oldukça özel fuarlardan bir tanesidir. Ekim ayında gerçekleştirilir ve dünyanın farklı coğrafyalarından firmaların katılım sağladığı bu fuara siz de bir tarım sektöründe yer alan firma olarak katılabilirsiniz. Tarımsal ekipmanlar için en yeni çözümler ve en kaliteli seçenekler için tercih edebileceğiniz bu alternatif sayesinde yeni müşteri ve bayiler bulabileceksiniz.

Dubai Agrame Fuarı, katılımcı bakımından oldukça dikkat çekici seçenekler sunar. Üstelik katılımcı sayısının fazla olması bu fuar sayesinde ulaşabileceğiniz marka sayısının da artış göstermesini sağlayacaktır.

Dubai Agrame Fuarı Kimler İçindir?

Dubai’de gerçekleştirilecek olan tarım ve tarım ekipmanları fuarında sizi bekleyen birbirinden özel çözümler var. Özellikle de Dubai bölgesinde yeni bir pazar bulmak isteyen ve burada bayi keşfine çıkan markalar için bu fuar oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlamak isteyen markaların oldukça ilgisini çeken bu fuara katılmak için eski ya da yeni bir marka olmanıza gerek yoktur.

Markanızın sektör tecrübesi ya da hedef pazarı farklı olsa da bu fuara katılım sağlayarak birbirinden özel çözümlere kapı aralayın. İster bir stant kiralayarak ister çantanızla katılımcı firmalara kataloglarınızı dağıtarak bu fuarda yer alabilirsiniz. Ama fuar katılımını sağlamanın size getireceği avantajları unutmamalısınız.

Neden Dubai Agrame Fuarı?

Dubai Agrame Fuarı’nda elde edebileceğiniz birbirinden değerli seçenekler vardır. Bu nedenle de bu fuara katılım oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlayan hemen her firma yeni müşteri ve bayiler kazanmak açısından önemli seçenekler elde edebilir. Dubai’nin gerek coğrafi konumu gerekse de fuarın özellikleri katılım sağlayacak olan firmalar açısından çok önemlidir.

Siz de firmanızın daha avantajlı bir şekilde müşterilerine erişim sağlaması adına World Expo Fair avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fuar ve fuar organizasyonları konusunda başarı yakalamış bir firma olmanın ayrıcalıklarını sağlayan World Expo Fair ile hemen harekete geçebilirsiniz. Özellikle de yurtdışı fuarlar konusunda en iyiyi elde etmek adına çözüm üreten World Expo Fair size yeni pazarların kapılarını aralar.

Bize Ulaşın

%70 devlet teşviği ile katılma imkanınızın bulunduğu yurt dışı fuarlarına katılım göstererek kendinize yeni pazarlar bulun. İlk aşamadan fuar sonuna kadar sizlere yardımcı olan ve tecrübesiyle sorunsuz bir fuar deneyimi yaşamanıza olanak sağlayan ile hemen şimdi tanışın. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.