Rusya Sağlık ve Medikal Fuarı Zdravookraneniye, sağlık sektöründe yer alan markaların katılım sağladığı oldukça özel fuarlardan bir tanesidir. Her yıl bir defa gerçekleştirilir ve dünyanın farklı coğrafyalarından firmaların katılım sağladığı bu fuara siz de bir sağlık markası olarak katılabilirsiniz. Sağlık ve medikal konusunda en yeni çözümler ve en kaliteli seçenekler için tercih edebileceğiniz bu alternatif sayesinde yeni müşteri ve bayiler bulabileceksiniz.

Rusya Zdravookraneniye Medikal Sağlık Fuarı, katılımcı bakımından oldukça dikkat çekici seçenekler sunar. Üstelik katılımcı sayısının fazla olması bu fuar sayesinde ulaşabileceğiniz marka sayısının da artış göstermesini sağlayacaktır.

Rusya Sağlık ve Medikal Fuarı Zdravookraneniye Kimler İçindir?

Rusya’da gerçekleştirilecek olan medikal sağlık fuarında sizi bekleyen birbirinden özel çözümler var. Özellikle de Rusya bölgesinde yeni bir pazar bulmak isteyen ve burada bayi keşfine çıkan markalar için bu fuar oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlamak isteyen markaların oldukça ilgisini çeken bu fuara katılmak için eski ya da yeni bir marka olmanıza gerek yoktur.

Markanızın sektör tecrübesi ya da hedef pazarı farklı olsa da bu fuara katılım sağlayarak birbirinden özel çözümlere kapı aralayın. İster bir stant kiralayarak ister çantanızla katılımcı firmalara kataloglarınızı dağıtarak bu fuarda yer alabilirsiniz. Ama fuar katılımını sağlamanın size getireceği avantajları unutmamalısınız.

Neden Rusya Sağlık ve Medikal Fuarı Zdravookraneniye ?

Rusya Zdravookraneniye Medikal Sağlık Fuarı’nda elde edebileceğiniz birbirinden değerli seçenekler vardır. Bu nedenle de bu fuara katılım oldukça değerlidir. Fuara katılım sağlayan hemen her firma yeni müşteri ve bayiler kazanmak açısından önemli seçenekler elde edebilir. Rusya’nın gerek coğrafi konumu gerekse de fuarın özellikleri katılım sağlayacak olan firmalar açısından çok önemlidir.

Siz de firmanızın daha avantajlı bir şekilde müşterilerine erişim sağlaması adına World Expo Fair avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fuar ve fuar organizasyonları konusunda başarı yakalamış bir firma olmanın ayrıcalıklarını sağlayan World Expo Fair ile hemen harekete geçebilirsiniz. Özellikle de yurtdışı fuarlar konusunda en iyiyi elde etmek adına çözüm üreten World Expo Fair size yeni pazarların kapılarını aralar.

Rusya Sağlık ve Medikal Fuarı Zdravookraneniye diğer bir adıyla Rusya Sağlık ve Medikal Fuarı, 2-6 Aralık 2024 tarihlerinde Moskova’da gerçekleşecek.

Fuar tarihi ve detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

World Expo Fair olarak, Türk firmaların yurt dışı fuarlarına katılarak pazar bulmasına ve markalarını tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Fuar katılımınız, stant kurulumlarınız, vize, uçak, otel rezervasyonlarınız ve daha birçok konuda tüm işlerinizi üstleniyoruz. Size sadece kendinizi tanıtmak ve iş potansiyelinizi arttırmak kalıyor. Detaylı bilgi için bilgi talebinde bulunun.

Fuarımıza katılmak istemeniz durumunda sitemizde bulunan +90 (212) 980 00 09 çağrı merkezimizden ya da info@worldexpofair.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar destek üst limitleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz: