Vietnam Medipharm Expo Medikal ve Sağlık Fuarı’na katılımı gerçekleştirirken sizleri bekleyen birbirinden özel seçenekleri yakalamaya hazır mısınız? Uzak Doğu’nun en dikkat çeken ülkelerinden bir tanesi olan Vietnam, sağlık alanındaki atılımları sayesinde gelişen pazarlardan bir tanesi oluyor! Üstelik bölgedeki potansiyel nedeniyle de Vietnam’da gerçekleştirilen sağlık fuarları oldukça ilgi çekiyor!

Vietnam, nüfus ve gelişmişlik bakımından dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer almasa da Vietnam’ın çevresinde bulunan ülkeler oldukça değerli. Bölgesel bir fuar olma niteliği ile ön plana çıkan Vietnam Medipharm; bu ülkede gerçekleşen en değerli fuarlardan bir tanesi olmayı başarıyor. Siz de bu bölgesel niteliklere sahip fuara katılmak istiyorsanız kesinlikle fırsatları değerlendirmelisiniz!

Vietnam Medipharm Expo Medikal ve Sağlık Fuarı Kimler Katılmalı?

Dünyanın en önemli sağlık fuarları arasında kabul edilen Vietnam sağlık fuarları katılımı gerçekleştirmek isteyen pek çok marka var. Ama bu markaların hiçbiri fuar konusunda kesin kararlar vermekte net değil. Bu anlamda da markalar; fuarı bilen ve deneyimlerini paylaşacak bir organizatörden destek almak isterler. World Expo Fair olarak bu konuda sunduğumuz kusursuz hizmetlerle size destek oluyoruz.

Üretim gerçekleştirdiğiniz alan ve katılabileceğiniz fuarları listeleyerek sizin için en uygun seçeneklerin neler olduğunu belirliyoruz. Böylelikle kaynaklarınızı etkin bir şekilde kullanarak daha kaliteli pazarlama stratejileri benimsemenizi de sağlıyoruz. Peki, bunu yaparken size ne tür çözümler sunuyoruz? Gelin daha yakından bir göz atalım!

Vietnam Medipharm Expo Medikal ve Sağlık Fuarı

Vietnam, son yıllarda fuarcılık ile ilgili çok ciddi gelişme göstermiştir. Bu gelişme çerçevesinde sağlık fuarlarının da dikkat çektiğini ifade etmek gerekir. Medipharm Fuarı, Vietnam dendiğinde en dikkat çeken fuar olmayı başarırken bu fuarın her yıl binlerce katılımcının ilgisini çektiğini vurgulamak gerekir.

Uluslararası niteliklere sahip Vietnam Medipharm Expo; sayısı on binlere ulaşan ziyaretçi sayısıyla da dikkat çekiyor. Bu anlamda ister yeni kurulmuş bir marka olun ister sağlık sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren bir marka olun Vietnam fuarı sizin için vazgeçilmez olacaktır. World Expo Fair kalitesi ile katılım gerçekleştireceğiniz Vietnam sağlık fuarları kapsamında markanızı daha da büyütebilecek, yeni müşterilerle buluşabileceksiniz.

Vietnam Medipharm Expo 2024 diğer bir adıyla Vietnam Sağlık ve Medikal Fuarı, 09-12 Mayıs 2024 ve Aralık 2024 tarihlerinde Moskova’da gerçekleşecek.

Fuar tarihi ve detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

World Expo Fair olarak, Türk firmaların yurt dışı fuarlarına katılarak pazar bulmasına ve markalarını tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Fuar katılımınız, stant kurulumlarınız, vize, uçak, otel rezervasyonlarınız ve daha birçok konuda tüm işlerinizi üstleniyoruz. Size sadece kendinizi tanıtmak ve iş potansiyelinizi arttırmak kalıyor. Detaylı bilgi için bilgi talebinde bulunun.

Fuarımıza katılmak istemeniz durumunda sitemizde bulunan +90 (212) 980 00 09 çağrı merkezimizden ya da info@worldexpofair.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar destek üst limitleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz: