Amerika Mobilya Fuarı bu yıl 22 – 26 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 120 yıldır aralıksız gerçekleşen ve mobilya sektörü için önemli olan High Point Market fuarımıza neden katılmalısınız? Bu yazımızı sizler için hazırladık. Keyifli okumalar.

Dünya’nın en büyük mobilya fuarı olan High Point Market Week, 120 yıldır North Carolina eyaletinin High Point şehrinin tamamında düzenlenmektedir. Tüm sokaklardaki binalar showroom ve standlar olarak dizayn edilmiştir. Fuar toplam 1 milyon m2’den fazla alanda organize edilmektedir.

Fuarı her versiyonunda 75.000 profesyonel alıcı ziyaret etmektedir. Amerika’nın her yerinden tüm toptancılar, distribütörler ve outlet merkezleri sadece buradan alım yapmaktadır.

Amerika’da ya da Amerika kıtasında pazar bulmak ve potansiyel müşteriler ile görüşme imkanı bulmak isteyen mobilya sektöründeki Türk firmaların katılmasını özellikle tavsiye etmekteyiz.

Toplamda 2.000’in üzerinde katılımcısı bulunan High Point Market’ın %80’i kalıcı showroomlardan oluşmaktadır.

Tüm yabancı katılımcılar ve bizim yer alacağımız bölüm SUITES AT MARKET SQURE binasında yer almaktadır. Özellikle alıcılar bu bölüme çok rağbet etmektedirler.

Ek olarak, şu anda koşullar gereği, Türkiye Amerika’ya ihracat açısından tüm diğer ülkelerden daha avantajlı konumdadır. Çünkü Çin, Amerika ihracatında ambargolardan dolayı daha uzun süre zorlanacak ve pazarda giderek daralacak gibi gözüküyor. Dolayısıyla Türkiye hem tedarik temini, hem ürün fiyatı, hem de ürün kalitesi bakımından ciddi bir avantaj sahibi konumundadır.

World Expo Fair olarak, Türk firmaların yurt dışı fuarlarına katılarak pazar bulmasına ve markalarını tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Fuar katılımınız, stand kurulumlarınız, vize, uçak, otel rezervasyonlarınız ve daha birçok konuda tüm işlerinizi üstleniyoruz. Size sadece kendinizi tanıtmak ve iş potansiyelinizi arttırmak kalıyor. Detaylı bilgi için bilgi talebinde bulunun.

Fuarımıza katılmak istemeniz durumunda sitemizde bulunan whatsapp canlı destek hattı, +90 (212) 980 00 09 çağrı merkezimizden ya da info@worldexpofair.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.