Bu yıl 21 – 23 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kenya Sağlık ve Medikal fuarımıza neden katılmalısınız? Bu yazımızı sizler için hazırladık. Keyifli okumalar.

21-23 Haziran 2023 tarihleri arasında Sarit Expo Centre Kenya/Nairobi‘de düzenlenecek olan, Medexpo Afrika 2023  23.Uluslararası Sağlık ve Medikal Fuarına katılarak sizde Afrika ülkerine olan ihracatlanızı arttırabilirsiniz.
25 Ülkeden, 150’den fazla katılımcı 10.000’den fazla ziyaretçi kabul eden bir organizasyondur.

Doğu Afrika’nın en gelişmiş ülkelerinden Kenya’da 23. kez yapılacak MEDEXPO fuarını her yıl 10.000 + profesyonel ziyaretçi gezmektedir. Katılımcıların %91’i sunumdan ve hizmetten memnun kaldı, beklentilerinin karşılandığını ifade etti. Katılımcıların %83’ü katılımlarını tekrarlamaya karar verdiklerini söyledi.

Medikal ekipmanlar, hastane mobilyaları, dental, pharma, veteriner, hijyen, anne & çocuk, sterilizasyon ürünlerini kapsayan bir organizasyondur. Bu bağlamda sağlık ve medikal sektöründe yer alan Türk firmaların kesinlikle katılmasını tavsiye etmekteyiz. Kenya ve Afrika coğrafyasında pazar bulmak ya da markasını tanıtmak isteyen katılımcılar için kaçırılmayacak bir fuar fırsatı.

Bu organizasyon Ticaret Bakanlığı tarafından teşvik kapsamındadır. Minimum %50  Hedef bölgeler için de %70 olarak teşvik sağlamaktadır.

World Expo Fair olarak, Türk firmaların yurt dışı fuarlarına katılarak pazar bulmasına ve markalarını tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Fuar katılımınız, stand kurulumlarınız, vize, uçak, otel rezervasyonlarınız ve daha birçok konuda tüm işlerinizi üstleniyoruz. Size sadece kendinizi tanıtmak ve iş potansiyelinizi arttırmak kalıyor. Detaylı bilgi için bilgi talebinde bulunun.

Fuarımıza katılmak istemeniz durumunda sitemizde bulunan whatsapp canlı destek hattı, +90 (212) 980 00 09 çağrı merkezimizden ya da info@worldexpofair.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.