Cezayir sağlık fuarı dünya çapında birçok katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getiriyor. Maghreb Health 2021, Uluslararası Sağlık, Medikal Ürünler, Eczacılık ve Sağlık Turizmi Fuarı ise Cezayir’in hatta Dünya’nın önde gelen sağlık ve medikal fuarlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Cezayir Sağlık Fuarı Ne Zaman Düzenlenir?

Cezayir Maghreb Health 2021, Uluslararası Sağlık, Medikal Ürünler, Eczacılık ve Sağlık Turizmi Fuarı’nın  2021 yılında 04-06 Aralık arasında düzenlenmesi planlanıyor. Dünya çapında  sağlık sektöründe faaliyet gösteren binlerce katılımcıyı ve ziyaretçiyi Cezayirde birleştiren bu fuara katılmak için siz de World Expo Fair’in müşterilerine sunduğu fırsat ve olanaklardan faydalanabilirsiniz.  Sağlık fuarları katılımınız hakkındaki beklentilerinizi mümkün olan en üst düzey verimlilikle karşılamak ve pozitif iş bağlantıları kurabilmek için  World Expo Fair’den yardım alabilirsniz. Fuarcılık, fuar organizasyonları, katılım destek ve danışmanlığı hizmetleriyle öne çıkan World Expo Fair, yurtdışı fuarlarda en büyük çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda fuar katılımı yaptığınız tüm organizasyonlarda yanınızda olmaktadır. Siz de işinize pozitif etkilerinin olmasını planladığınız bir fuar katılımına dahil olmak istiyorsanız World Expo Fair ile iletişim kurmalısınız.

Sağlık Fuarlarına Katılım ve Başvuru Nasıl Yapılır?

Cezayir sağlık fuarı olarak da anılan Maghreb Health 2021, Uluslararası Sağlık, Medikal Ürünler, Eczacılık ve Sağlık Turizmi Fuarı dünyanın en prestijli sağlık ve medikal fuarlarından biridir. Bundan dolayı fuarın katılımcıları ve ziyaretçileri tarafından büyük bir  ilgi ile yakından takip edilmektedir. Yurtdışında gerçekleşen hemen her fuarın maliyetleri bölgelere göre  değişmektedir. Bu fuar da dahil olmak üzere yurtdışındaki diğer sağlık ve medikal fuarları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Maliyetlerinizi optimize edebilmeniz için Devlet desteği, teşvik ve primleri hakkında World Expo Fair sii bilgilendirmekten mutluluk dutacaktır.

İletişim

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İlgili Fuarlar