Meksika Kozmetik Fuarı, yeni ufuklara kapı aralamanız adına 2021 yılında sizleri ağırlamayı bekliyor! Dünyanın farklı coğrafyalarından özellikle de Güney Amerika’dan firmaların katılımı ile kozmetik fuarı yeni iş birliklerine kapı aralıyor.

Expo Beauty Show Mexico, kozmetik dendiğinde akla gelen en önemli fuarlardan bir tanesidir. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen kozmetik ürünlerin tüketici ile buluşması öncesindeki süreçlerle alakalı hizmet sunan bütün firmalar bu fuarda buluşuyor. Kozmetik ürün tedarikçisi, hammadde tedarikçisi ve ürünlerin pazarlamasını yapan hemen her işletme bu fuarda boy gösteriyor.

Siz de kozmetik ürünler üreten bir marka olarak Meksika’da harika fırsatlara kapı aralamak ister misiniz? Şimdi gelin Expo Beauty Show Mexico ile sizi beleyen ayrıcalıklar neler?

Meksika Kozmetik Fuarı Ne Zaman Düzenlenir?

Dünyada kozmetik dendiğinde akla gelen en önemli fuarlardan olan Meksika Kozmetik Fuarı’na katılım için öncelikle fuarı yakından tanımanız gerekir. Zira potansiyeli sizi tatmin etmeyen ya da hedef pazarınız olmayan bir fuara katılmak doğru olmayacaktır.

Meksika’nın başkenti Mexico City’de düzenlenen bu fuar her yıl ekim ayında düzenleniyor. 3 gün şeklinde planlanan ve her günü çok yoğun geçen bu fuarın en önemli yanı Amerika coğrafyasındaki her ülkeden katılımcı ağırlamasıdır. Türkiye’den Meksika’ya fuar için gitmek isteyen firmalar için enfes bir seçenek olan Meksika Fuarı’na katılmadan önce İspanyolca – Portekizce bilen bir tercüman ayarlamanızı öneriyoruz.

Meksika Fuarları

Meksika Kozmetik Fuarı-World Expo Fair ile Fuar Deneyimi

Türkiye’nin en iyi fuar organizasyon firmalarından bir tanesi olan World Expo Fair ile Meksika’da fuar deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Dünyanın en dikkat çekici fuarlarına katılmanız için sizlere destek olurken kaliteli hizmetler sunuyoruz. Özellikle fuar katılımı ve fuar katılımının yanı sıra kaliteli bir fuar süreci için bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Fuar öncesi hazırlık süreçleri, fuar sırasındaki ihtiyaçlar ve fuar sonrasında geri dönüş planlaması ile sizlere destek oluyoruz. Özellikle de fuarda yeni müşteri ve iş ortakları bulabilmeniz adına sizlere yol gösteriyoruz. Eğer siz de Meksika Kozmetik Fuarı konusunda tecrübelerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.