Hindistan Mobilya Fuarı ile dünyanın öteki ucunda yeni iş fırsatlarına kapı aralamak ister misiniz? Dünyanın en kalabalık 2. ülkesi konumundaki Hindistan’da yeni fırsatların sizleri beklediğini unutmayın!

Hindistan, büyüyen ekonomisi ve nüfus yoğunluğu sayesinde pek çok sektörde ilgi çekmeyi başarır. Tüketici potansiyelinin fazlalığı nedeniyle dikkat çeken Hindistan’da özellikle mobilya talebi son dönemde çok artmıştır. Hindistan’daki bu artışı karşılarken Hindistan’ın bölgedeki gücünü de fuar katılımı ile kullanabilirsiniz.

Güneydoğu Asya coğrafyasında merkezi bir role sahip Hindistan’da düzenlenen fuarlara bölgedeki her ülkeden katılımcı geliyor. Bu da Hindistan Mobilya Fuarı ile yakalayabileceğiniz imkanları zirveye çıkarıyor. Siz de mobilya üreticisi olarak bu fuara katılın ve yepyeni fırsatlara olanak sağlayın!

Hindistan Mobilya Fuarı Ne Zaman Düzenlenir?

Hindistan Mobilya Fuarı, çok uzun zamandır düzenlenene bir fuar olmasa da geride kalan 3 fuarda potansiyel şaşırtıcı derecede iyiydi. 2021 yılında 4. fuarın düzenlenecek olması ise pek çok üreticiyi heyecanlandırmayı başarıyor.

Ekim ayının ortasında düzenlenen mobilya fuarına başta Türkiye’den olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarından pek çok katılımcı geliyor. 3 gün süren fuarda farklı mobilya tasarımları, yeni ürünler ve mobilya üreticileri için ihtiyaç duyulan yardımcı malzemeleri bulmak mümkün. Hem son kullanıcı hem de mobilya satış ve dağıtımı gerçekleştirenler için ideal bir fuar olan Hindistan Mobilya Fuarı’nda sizleri harika fırsatlar bekliyor.

Hindistan Mobilya FuarıWorld Expo Fair ile Fuar Deneyimi

Fuar deneyiminizi daha kaliteli bir noktaya taşımak adına sizlere harika fırsatlar sunuyoruz! Türkiye’de başka hiçbir firmadan alamayacağınız hizmetlerle sizlere destek oluyor ve kaliteli hizmetlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. World Expo Fair olarak fuar organizasyonu konusundaki deneyimlerimiz çerçevesinde sizlerin taleplerine başarılı cevaplar veriyoruz.

Fuar planlaması ve fuar sırasındaki ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda tecrübemizi güvenilir hizmetlerimizle bir araya getiriyoruz. Size de kalite ve yüksek standartlarla bir fuar deneyimi yaşama imkânı sunuyoruz. Dünyanın öbür ucunda bir fuara katılmak istiyor ama buna deneyim nedeniyle cesaret edemiyorsanız bizi arayın. Tecrübe ve güven anlayışı çerçevesinde size en iyi hizmetleri sunacağımızı vaat ediyoruz.

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.