Fransa Batımat Fuarı ile inşaat ve yapı sektöründeki yeni paydaşları tanımak ister misiniz? Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen bu harika fuar sayesinde sadece yeni müşterilerle tanışmayacaksınız. Sektördeki yenilikleri de yakından keşfetme şansı elde edeceksiniz.

Uluslararası fuarlar pek çok firma için müşteri bulma fırsatı olarak kabul edilir. Ancak fuarların bu yönüne ek olarak rakipleri yakından görmek ve yeni ufuklara kapı aralamak gibi yanları da vardır. Bu nedenle de firmaların bütçeleri elverdiği sürece önemli fuarlara katılmaları gerekir. Fransa Batımat Fuarı da firmanızın mutlaka katılması gereken fuarlardan bir tanesidir. Siz de inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteriyorsanız bu çok önemli fuara mutlaka katılmalısınız.

Fransa Batımat Fuarı Ne Zaman Düzenlenir?

Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Fransa Batımat Fuarı, 1959 yılından bu yana 2 yılda 1 olmak üzere düzenleniyor. Fransa’da düzenlenmesi ve dünya çapından katılımcıların gelmesi nedeniyle ilgi gören bu fuar her yıl Ekim ayının ilk yarısında düzenleniyor. 2022 yılında 06 Ekim ile 09 Ekim arasında düzenlenecek olan bu fuarda terinizi almaya ne dersiniz?

Dünyanın en önemli fuarlarından bir tanesi olan Fransa Batımat Fuarı’nın 200’e yakın ülkeden 2500’den fazla katılımcı ile gerçekleştiğini unutmayın. Fuar alanının her dönem büyüdüğü ve daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaptığını bilmelisiniz.

Fransa Batımat Fuarı

World Expo Fair ile Fuar Deneyimi

Fuar tecrübesi yaşamak ve işletmenizi dünya standartlarında satış yapan firmalar arasına sokmak için Fransa Batımat Fuarı’na katılmalısınız. World Expo Fair olarak fuar konusunda sizlere destek olurken en kaliteli çözümlerden yararlanmanız adına sizlere destek oluyor. Bu kapsamda tercih edeceğiniz katılım tipi ve stand boyutları ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın en önemli ve dikkat çekici bölgelerinden yer kapmak amacıyla yapmanız gereken tek şey erkenden bizimle iletişime geçmek olacaktır. Fuar ile alakalı bütün soru ve sorunlarınıza cevap bulurken taleplerinizi de en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu kapsamda vakit kaybetmeden fuar rezervasyonunuzu yapmalısınız. Bütçenizi aşmayacak çözümler ve kaliteli seçenekler sizi bekliyor! World Expo Fair ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İletişim

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.