Cezayir Sağlık Fuarı katılımı ile elde edeceğiniz avantajları bir düşünsenize? Dünyanın farklı coğrafyalarından gelen üretici ve tüketicilerin bir araya gelmesi ile çok büyük fırsatlar sizi bekliyor!

Sağlık, insan yaşamını doğrudan etkileyen sektörlerden bir tanesi olurken sağlıkla ilgili düzenlenen fuarlarda genellikle son kullanıcıya hitap eden bir ürün yoktur. Özel hastane, medikal firmalar ve benzer hizmetler sunan işletmelerin katıldığı bu fuarların en önemli yanı uluslararası standartlarda olmasıdır. Özellikle de birey ihtiyaçlarını karşılayan yeni teknolojilerin geliştirilmesi ile Cezayir Sağlık Fuarı gibi fuarların değeri artar. Bu fuarlara katılara elde edeceğiniz avantajlara bir göz atmadan önce farı genel hatları ile ele alalım!

Cezayir Sağlık Fuarı Ne Zaman Düzenlenir?

Cezayir Maghreb Health adı ile düzenlenecek olan Cezayir Sağlık Fuarı her yıl Aralık ayının ilk haftasında düzenlenmektedir. Sağlık konusunda faaliyet gösteren yüzlerce firmanın katılım gösterdiği fuarda Avrupa ve Afrika coğrafyasından katılımcılar yoğunluktadır. Genellikle Fransızca konuşan ülkelerden firmaların katılım sağladığı fuar ile alakalı taleplerin artış gösterdiği görülür. Özellikle hedef pazarı Afrika ve Avrupa olan firmalar için Cezayir Maghreb Health çok büyük bir fırsat.

Siz de sağlık sektöründe faaliyet gösteriyor ve hedef pazarınızda düzenlenen fuarlara katılım sağlamak istiyorsanız Cezayir Maghreb Health tam size göre bir seçenek! Özellikle Fransızca bir tercüman ya da bu dili bilen bir personeliniz ile fuara katılmanız size yeni iş birliklerini sunacak!

 

Cezayir Sağlık Fuarı

World Expo Fair ile Fuar Katılımı

Dünyanın en önemli sağlık fuarlarından biri olan Cezayir Maghreb Health’e katılım sağlamak istiyorsanız World Expo Fair ile süreci yönetebilirsiniz. World Expo Fair, fuar tecrübesi ve sizlerden gelen taleplere olumlu cevap verebiliyor olması sayesinde adından söz ettirir. Sadece fuar organizasyonu değil aynı zamanda fuar öncesi ve sonrası ihtiyaçlarınızın karşılanmasında da World Expo Fair avantajlarından yararlanmak mümkündür.

Nakliye, stand tasarımı ve diğer bütün konularla alakalı en doğru çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçin! World Expo Fair olarak size en iyi çözümleri en uygun bütçelerle sunmayı arzu ediyoruz.

İletişim

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.