Teşvikli fuarlar, devlet tarafından desteklenen ve markaların yeni pazarlara açılmasını sağlayan en önemli konulardan bir tanesidir. Bu nedenle de teşvikli fuarların nasıl ve ne şekilde düzenlendiğini detaylı bir şekilde ele almak gerekir. Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl güncellenen listeler kapsamında teşvik alarak fuara katılmak mümkündür.

Teşvikli fuarlar, devletin teşvik vererek markaları fuar katılımına yönlendirdiği organizasyonlardır. Gerek katılım ücreti gerekse de katılım sağlayan markaların harcamalarını dikkate alarak gerçekleşen teşviklerle ilgili en başarılı çözümlere kapı aralamak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey katılım sağlayacağınız fuarların teşvik durumunu öğrenmektir. World Expo Fair hem teşvik durumu hem de süreçle ilgili bütün taleplerinize cevap verir.

Yurtdışı Teşvikli Fuarlar

Yurtdışı teşvikli fuarlar ile yurtdışında gerçekleştirilen ve her biri katılımcı markalara ciddi değer katan seçeneklerden bir tanesidir. Yurtdışında gerçekleşen fuarların hemen hepsi avantajlar sağlıyor olsa da yurtdışı teşvikli fuarlar bambaşka seçenekler vaat eder. Bu kapsamda sadece büyük pazarların değil büyüme konusunda beklentiler olan pazarlar için de teşvikler verilmektedir.

Teşvik verilen fuarların ne tür çözümler sağladığı ve markanıza neler sunduğuna dair en başarılı seçeneklere kapı aralamaya ne dersiniz? O halde yapmanız gereken en sağlıklı şeyin sadece yurtdışında ve sizi ilgilendiren pazarlarda düzenlenen teşvikli fuarlara bir göz atmak olacağını unutmamalısınız.

Yurtiçi Teşvikli Fuarlar

Yurtiçi teşvikli fuarlar, markaların katılım sağlayarak teşviklerden faydalanacakları oldukça değerli çözümlerden bir tanesidir. Bu kapsamda bir fuara katılım gerçekleştirmek istiyorsanız özellikle teşvikli olup olmadığını detaylı bir şekilde ele almalısınız. Yurtiçindeki fuarların teşvik durumu yurtdışına göre daha sınırlı olsa da amaç markaların ekonomik açıdan desteklenmesidir.

Neden Bu Fuarlara Katılmalısınız?

Fuar katılımı konusunda en başarılı seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız kesinlikle teşviklerin neleri kapsadığına bir göz atmanız gerekir. Aksi takdirde teşvikten faydalanmak mümkün olmayacağı gibi bütçe planlaması konusunda doğru çözümlere kapı aralamak da değerlidir. Bu kapsamda sizin için en önemli konunun katılım göstereceğiniz fuarlarla alakalı başarılı seçeneklere imkân sağlamak olacağını bilmelisiniz. World Expo Fair, fuar katılımında oldukça değerli çözümlere kapı aralar.

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 (212) 980 00 09 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.