Hindistan’da düzenlenen INDIA INTERNATIONAL FURNITURE FAIR IIFF 2021 Mobilya fuarına katılarak, dev Hindistan pazarından siz de payınızı alabilirsiniz. Fuar Hindistan/Delhi‘nin kalbi PARAGATI MAIDAN‘ da gerçekleştirilecektir.World Expo Fair olarak çok özel çözümlerimiz ile fırsatları ayağınıza getiriyoruz. 200’den fazla katılımcıya sahip olan Hindistan mobilya fuarı, bölgenin tek ve en büyük uluslararası mobilya fuarı olma özelliğini taşımaktadır. 12.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin tercih ettiği Hindistan IIFF 2021 mobilya fuarı , devlet teşvikli fuarlar kapsamında yer almaktır. Bu önemli mobilya fuarına katılarak ihracat rakamlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Hindistan IIFF 2021 tasarımcıların, profesyonel alım heyetlerinin, iç mimarların, perakendeci ve toptancıların ziyaretçi olarak bir araya geldiği Hindistan’ın en kapsamlı mobilya fuarıdır.

 

Hindistan IIFF 2021 mobilya fuarını 2019 yılında Türkiye’den 40 farklı firma tercih etmiştir. Bu katılımcı Türk firmaları Hindistan ve çevre ülkelerdeki pazar paylarını arttırarak, ihracat rakamlarını katlamışlardır. 2021’de 4. edisyonu gerçeklecek olan bu fuar, özgün ziyaretçilere ve alıcılara kaliteli mobilya ürünlerine ulaşma fırsatı sağlarken, katılımcı firmalara da, dev Hindistan pazarına kanalize olma imkanını sunuyor!

 

 

World Expo Fair dan size önemli bir tüyo ! 1,35 Milyar nüfusu ile dünya’nın en kalabalık 2. ülkesi olan Hindistan’ın dev pazarına giriş yapmak, bölgeye olan satışlarınızı arttırmak veya Bölgesel Acentalık anlaşmaları yapabilirmenin kolay yolu bu mobilya fuarından geçiyor !

 

Hindistan IIFF 2021 Mobilya Fuarı Katılımcısı olarak İhracatınızı Arttırın

Satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konulardan bir tanesi olan fuar katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak sizin için en doğru fuarları bulun. Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.