Rusya’da düzenlenen Rusya MEBEL 2021 Mobilya fuarı ziyaretçisi olarak  ,dev Rusya pazarından siz de payınızı alabilirsiniz. Fuar Rusya/Moskova‘da Expocenter Fairgrounds‘ da gerçekleştirilecektir. World Expo Fair olarak çok özel çözümlerimiz ile fırsatları ayağınıza getiriyoruz.

28 farklı ülkeden 840’dan fazla katılımcıya sahip olan Rusya mobilya fuarı, Kuzey Avrupa’nın en büyük uluslararası fuarı olma özelliğini taşımaktadır. 67 farklı ülkeden 43.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin tercih ettiği Rusaya MEBEL 2021 mobilya fuarı, devlet teşvikli fuarlar kapsamında yer almaktır. Bu önemli mobilya fuarına katılarak ihracat rakamlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Rusya Mebel 2021 mobilya fuarının  tasarımcıları, profesyonel alım heyetlerinin, iç mimarların, perakendeci ve toptancıların ziyaretçi olarak bir araya geldiği kapsamlı bir mobilya fuarıdır.

 

Rusya mobilya fuarını 2019 yılında Türkiye’den 30 farklı firma tercih etmiştir. Bu katılımcı Türk firmaları Rusya ve çevre ülkelerdeki pazar paylarını arttırarak, ihracat rakamlarını katlamışlardır.

 

World Expo Fair dan size önemli bir tüyo ! 144 Milyon nüfuslu Rusya pazarına giriş yapmak, bölgeye olan satışlarınızı arttırmak veya Bölgesel Acentalık anlaşmaları yapabilmenin tek yolu bu mobilya fuarından geçiyor !

Rusya Mobilya Fuarı 

Rusya Mebel 2021 Mobilya Fuarına Katılarak İhracatınızı Arttırın

Rusya MEBEL 2021 mobilya fuarı .

Satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konulardan bir tanesi olan fuar katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak sizin için en doğru fuarları bulun. Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

 

Bize Ulaşın

World Expo Fair, Rusya MEBEL 2021 mobilya fuarı da dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hitap eden fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.