Japonya Tokyo mücevher fuarı, IJT International Jewellery Tokyo 33. Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevher Fuarı’na katılarak bu dev pazardan siz de payınızı alabilirsiniz. Dünya çapında en büyük alıcıları bir araya getiren japonya’nın en köklü organizsayonu olmasıyla IJT International Jewellery Tokyo her yıl 30.000 den fazla misafir ağırlamaktadır. World Expo Fair olarak çok özel çözümlerimiz ile fırsatları ayağınıza getiriyoruz.

 

“Japonya’nın En Büyük Mücevher Ticaret Fuarı”

IJT International Jewellery Tokyo, Japonya’nın en büyük ve uluslararası mücevher ticaret fuarıdır. Kuyumculuk endüstrisindeki çok çeşitli ürünler, dünyanın trend belirleyen şehri Tokyo’da tek bir çatı altında toplanıyor. Her yıl, pazardaki teklifler hakkında kapsamlı bir genel bakış elde etmek isteyen perakendeciler, büyük mağazalar ve kuyumculardan çok sayıda temsilci tarafından ziyaret edilmektedir. IJT International Jewellery Tokyo Fuarı, özellikle Asya’dan gelen uluslararası uzmanlar için önemli bir iletişim platformudur. Ziyaretçiler için meslektaşlarla paylaşmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için mükemmel bir fırsattır.

 

Japonya Tokyo Mücevher Fuarı Katılımcı Profili

Uluslararası Mücevher Fuarı IJT International Jewellery Tokyo , dünyanın her yerinden çok sayıda katılımcı olacak. Fuara katılacak olan katılımcılardan bazıları mücevherat imalatcısı olacak. Etkinliğin ana katılımcıları Blumer GmbH, Breuning GmbH, BUELLING, Emil Weis Opals, Engel & Co. KG, Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı (BMWi), Fischer & Sohn KG, Gebrueder Schaffrath GmbH ve Jorg Heinz Verwaltungs GmbH olacak.

IJT International Jewellery Tokyo Fuarının Felsefesi ;

  1. Açık bir iş amacı olan çok sayıda alıcıyı tokyo’da bir araya getiriyoruz.
  2. Japonya’dan ve yurtdışından çok sayıda premium mücevher alıcısı topluyoruz.
  3. Ziyaretçi numaralarını yanıltmadan açık ve kesin bir şekilde yayınlıyoruz.
  4. Japonya’dan ve yurtdışından çok sayıda katılımcıyı bir araya getiriyoruz.
  5. Katılımcılar için karlı sergiler düzenliyoruz.
  6. Ticari fuarları başarıya götürmek için yöntemler geliştirmeye ve ticaret fuarlarına değer katmaya devam edeceğimize söz veriyoruz

 

İhracat Rakamları ;

Türkiye 2018 Yılında japonya’ya 534 Milyon Dolar İhracat yaptı. Son 23 Yılda Türkiye’nin Japonya’ya İhracatı yıllık %3,83 artarak 1995’te 225 Milyon Dolardan 2018’de 534 Milyon Dolara yükseldi. Türkiye’den Japonya’ya 2018 yılında Mücevher İhracatı 9.8 Milyon Dolar seviyesindedir.

Yurtdışı Medikal FuarlarıJaponya TOKYO Mücevher Fuarı Ziyaretçisi Olarak İhracatınızı Arttırın

Satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konumlardan bir tanesi olan Tokyo Mücevher fuarı katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.