Rusya Intercharm kozmetik, kişisel bakım  fuarı katılımı ile dev pazardan siz de payınızı alabilirsiniz. Fuar Rusya’nın en büyük fuar alanı olan Crocus Expo fuar alanında gerçekleşmektedir. World Expo Fair olarak stand seçimi, ürünlerin nakliye organizasyonu, turizm işlemleriniz de dahil olmak üzere Rusya’ya olan ihracatınızı arttırmanız için anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

 

34 farklı ülkeden 1186 katılımcıya sahip olan Rusya Intercharm Kozmetik, Kişisel bakım fuarının en önemli özelliği Rusya’nın en büyük Kozmetik ve Kişisel Bakım etkinliği olmasıdır. Bu dev fuarı her yıl 60 farklı ülkeden 71686 Profesyonel ziyaretçi geziyor.

 

Rusya Intercharm kozmetik, kişisel bakım fuarına katılan firmalar ürünlerini profesyonel alıcılara kolay bir şekilde sunuyor. Bu fuar katılımı için yaptıkları harcamaların büyük bir kısmını Ticaret Bakanlığı’ndan teşvik olarak alıyorlar. Profesyonel bir ekibe sahip olan worldexpo teşvik konusunda da başvurudan sonuçlanana kadar firmalara teşvik danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor.

 

17 milyon km2 ’yi aşan toprak büyüklüğü ile dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi olan Rusya Federasyonu (Rusya), 11 farklı zaman dilimine bölünmüştür. Asya’nın kuzeyinde, Pasifik Okyanusu ve Avrupa arasında Kuzey Buz Denizine kadar uzanan ve 14 ülkeyle sınır komşusu olan ülke, 147 milyona yaklaşan bir nüfusa sahiptir. İki parlamentolu bir başkanlık sistemi ile yönetilen Rusya’da, ülkeyi Devlet Başkanı yönetmekte, Başbakan başkanlığındaki hükümet de yürütme yetkisine sahip bulunmaktadır. Yasama yetkisi ise, Duma (Federal Meclisin alt kanadı) ve Federasyon Kurulu (Federal Meclisin üst kanadı)’ndan oluşan Federal Meclis’e aittir. Rus ekonomisi, 1,8 trilyon dolara dayanan gayrisafi milli hasılasıyla, dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisini zorlamaktadır. Yüksek düzeydeki cari fazla ve döviz rezervleri ile nispeten düşük dış borç oranı ülke ekonomisinin güçlü alanlarını teşkil etmektedir.

 

Rusya ve Türkiye arasında 2000 yılında 4,5 milyar dolar olan ticaret hacmi, artan petrol fiyatlarının da etkisiyle 2008 yılında rekor seviye olan 37,8 milyar dolara yükselmiştir. 2013 yılında Rusya’ya yönelik yaklaşık 7 milyar dolara ulaşan ihracatımız (4’üncü sıra), 2019 yılında yaklaşık 4,2 milyar dolar (10’uncu sıra) seviyesinde tezahür etmiştir. Rusya’ya yönelik ihracatımızın yarısına yakını İstanbul’dan gerçekleştirilmiş, anılan şehrimizi İzmir ve Mersin takip etmiştir. Rusya’nın Moskova şehri ve bölgesi ise yaklaşık 2,6 milyar dolarlık mal alımıyla 2019 yılında ülkemizden gerçekleştirilen ithalatta ön plana çıkmıştır.

Rus pazarını hedefleyen firmalarımızın fuarlara aktif olarak katılmaları ve pazar araştırmalarını artırmaları, ayrıca başta internet sayfaları olmak üzere, Rus pazarına özel Rusça çalışmalar yapmaları elzem görülmektedir. Özellikle kozmetik ürünler ve kişisel bakım sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızın Rusya’ya yönelik geleneksel pazarlama ve satış yöntemlerinin yanı sıra e-ticaret mekanizmalarını da kullanmaları gerektiği değerlendirilmektedir.

Rusya Mobilya FuarıRusya Intercharm Kozmetik Fuarı ‘na katılarak ihracatınızı arttırın

Satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konulardan bir tanesi olan fuar katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak sizin için en doğru fuarları bulun. Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

Bize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.