Rusya mobilya fuarı ile bir mobilya üreticisi olarak daha geniş kitlelere ulaşmaya ne dersiniz? Satış rakamlarınızı daha iyi seviyelere taşımak adına mutlaka değerlendirmeniz gereken seçeneklerden bir tanesi olan bu fuarın dünyanın en önemli fuarlarından bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Değerli mobilya markalarının katıldığı bu fuarda Asya pazarı başta olmak üzere bütün pazarlardan katılımcılar vardır.

Rusya’nın başkenti Moskova’da her yıl Kasım ayında gerçekleştirilen Moscow Mebel, binlerce katılımcıyı ağırlar. İnsanların hem mobilyaları yakından keşfetmek hem de dünyanın önemli markalarını incelemek için geldiği bu fuarda siz de bir üretici olarak yer alabilirsiniz. Rusya mobilya fuarına katılırken dikkat etmeniz gereken pek çok konu olduğunu unutmamalısınız. Şimdi gelin bilmeniz gerekenler neler daha yakından inceleyelim!

Rusya Mobilya Fuarı Katılımı Sırasında Bilmeniz Gerekenler

Rusya’da gerçekleştirilen Moscow Mebel’e katılmadan önce doğru karar verdiğinizi anlamak adına çeşitli değerlendirmeler yapmalısınız. Sonrasında fuar için şu hususlara dikkat etmeniz şarttır.

  • Katılım sırasında kaç kişilik bir ekibin Moskova’da olacağını planlayın,
  • Konaklayacağınız otelin fuar merkezine yakın olmasına dikkat edin,
  • Fuardan aylar öncesinde uçak biletlerinizi ayarlayın,
  • Moskova içerisinde ulaşımı sağlamak adına uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanın,
  • Fuara götüreceğiniz ürünlerin planlamasını yapın,
  • Fuar için katalog ve basılı malzeme planlaması yapın,
  • Fuarda yabancı dil bilen bir çalışanınızın olmasına dikkat edin yoksa tercüman ayarlayın,
  • Fuar sonrası ürünlerin satılmaması halinde nasıl geri geleceğini ve nakliye planlamasını yapın.

Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde yapmanız gereken tek şey sadece World Expo Fair avantajlarından yararlanmak.

World Expo Fair ile Avantajları Yakalayın

Rusya Mobilya Fuarı

Fuarcılık konusunda uzmanlaşmış personeli ile size en kaliteli hizmetleri sunmayı arzu eden World Expo Fair ile iş birliği yapmaya ne dersiniz? Rusya mobilya fuarı ile alakalı bütün soru işaretlerinize cevap verecek olan firmamız uygun paketlerden yararlanmanızı da sağlayacak. Bu konuda yapmanız gereken tek şey detayları değerlendirmek.

Fuar ile alakalı hemen her konuyu detaylandırmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yoksa siz hala fuar katılımı için harekete geçmediniz mi?

Rusya mobilya fuarı ile ilgili detaylı bilgiye http://worldexpofair.com/fuarlar/russia-mebel-2021-33-uluslararasi-mobilyadizayn-ve-dekorasyon-fuari/ adresinden erişebilirsiniz.

World Expo Fair’e Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.