Vietnam fuarları ile işletmenizi dünya çapında duyurmak ve ürünlerinizi tanıtmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Birbirinden farklı alanlarda hazırlanan ve işletmelerin katılımı ile gerçekleştirilen Vietnam fuarları içinden sektörünüze uygun olan birine katılarak işletmenizi ve ürünlerinizi farklı pazarlarda duyurabilirsiniz. Peki, Vietnam fuarlarına katılarak hangi avantajları elde edebilirsiniz? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Vietnam Fuarlarının Özellikleri ve Avantajları

 Uygun Maliyet

Fuarlar, markanızı pazarlamak ve ürününüzü satmak için bütçe dostu çözümler sunar. Basit bir stant, bazı teknolojik aksesuarlar ve satış cazibesi ile, sözleşmeler markanızı piyasaya sürmek için basit ve ucuz yollar sunar.

Hedef Pazara Ulaşabilirsiniz

Ticari fuarlar, ürününüzle büyük ölçüde ilgilenen, hedefi iyi belirlenmiş bir pazarı çeker. Etkinlik yalnızca birkaç gün sürmesine rağmen, ilgilenen binlerce müşteri, özellikle ürününüz hakkında bilgi edinmek için tek bir yere gelir.

Yeni Kitle

Hedefi yüksek olan bu pazar genellikle bir ana konu ile ilgilenmektedir. Yeni markalar, yeni ürünler ve yaşam tarzlarına yönelik yeni çözümler hakkında bilgi edinmek için ticaret fuarlarına seyahat ediyorlar. Ticari fuarlar, müşterinizle daha kişisel zaman geçirmenizi sağlar. Günümüz teknolojisi ve telefon hatları aracılığıyla iletişim kurmak yerine, gerçek zamanlı konuşmalar yapabilir ve imajınıza şirketinizin kişiliğini ve ilgisini daha fazla ekleyebilirsiniz.

Vietnam Fuarları

İlişki Kurabilirsiniz

Ticari fuarlarda sunulan kişisel etkileşim, müşterinizle doğrudan ve daha etkili bir ilişki kurmanıza olanak tanır. Bu ilişki, gelecekte bir bağlantı kurduğunuzda, işlerinden ve diğer müşteriler aracılığıyla ağlarından büyüdüğünüzde değerlidir. Kartvizitler veya e-posta listeleri derleyerek bir müşteri tabanı oluşturabilirsiniz.

 

Satış Lideri

Yeni ilişkiler ve daha derin bağlantılar, yeni satış potansiyelleri için kanallar açar. Henüz kullanılmamış yeni bir pazar bulabilir veya potansiyel bir yeni ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz.

Küçük İşletme Yararı

Büyük bir şirket dünyasında daha küçük işletmeler bazen kendilerine bir Pazar oluşturmakta zorlanır. Fuarlar isimlerini duyurmalarına ve aynı anda binlerce müşteriye ulaşmalarına olanak tanır.

Yıl Boyu Promosyon

Bir fuar sırasında tek seferlik bir toplantı, siz ve müşteriniz için yıl boyunca pazarlama ile sonuçlanabilir. Bizzat broşür dağıtmak, ürünü sözlü olarak anlatmak ve promosyon ürünleri sunmak firmanız hakkında müşteri farkındalığını artırır. Bu farkındalık, promosyon iletişimine devam ederseniz ve bir müşteri ilişkisi sürdürürseniz tüm yıl sürebilir.

İletişim

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.