Singapur mücevher fuarı katılımı ile dev pazardan siz de payınızı alabilirsiniz. Fuar Singapur’un simgesi haline gelen MARINA BAY SANDS‘in içinde yer alan fuar alanında gerçekleşmektedir. World Expo Fair olarak çok özel çözümlerimiz ile fırsatları ayağınıza getiriyoruz.

 

25 farklı ülkeden 200’den fazla katılımcıya sahip olan Singapur mücevher fuarının en önemli özelliği Asya ülkelerindeki doğal taşlar ve kaynakların bol olmasının yanı sıra Dünyanın en yüksek 3. GSYIH’na sahip olmasıdır. (Katar ve Lüksemburg’dan sonra) Asya’nın hızlı gelişen takı sektörüne dokunmak için sizler için fırsat sunuyor.

 

Güneydoğu Asya’nın mücevher sektörü için önemli bir pazarlama platformu olan SIJE Singapur mücevher fuarı ihracatçılar için singapurun eksporter ülke pozisyonundan faydalanarak güneydoğu asyanın tamamına ihracat yapma imkanı doğuruyor

 

Singapur mücevher Fuarının 2019 versiyonunda Çin ve Hindistan’dan gelen tüccarlara ve değerli alıcılara ulaşan lüks mücevher üreticileri yeni bağlantılarla bölgeye olan satışlarını arttırdılar.

 

Singapur, Güneydoğu Asya’ya mücevher ihracatı yapmak için önemli bir lojistik merkezdir ve dünyada iş başlatmak açısından en kolay yerlerden biridir. Pazara girişte tercih edilebilecek yolar nelerdir göz atalım !

İngilizce yaygın olarak konuşulduğu için doğrudan satış yoluyla iş yapmak kolaydır.

Uzaklık ve deneyim yetersizliği gibi faktörler ile baş etmek için en iyi yol Singapur mücevher fuarına katılarak tanışacağınız yeni partnerlerinizle birlikte Güney Doğu Asya’daki komşu pazarlarda faaliyet gösterebilme fırsatı sunar.

World expo fair dan size önemli bir not ! Bölgesel Ofis Kurma Güney Doğu Asya’ya hızlı ve kolay iletişim kurmak için etkili bir yoldur ve bir gün içerisinde tamamlanabilecek bir süreçtir.

 

Fuarlara katılarak ihracatınızı arttırın

satışlarınızı zirveye çıkaracak en önemli konulardan bir tanesi olan fuar katılımına yeterli önemi verdiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız hayır ise sizlere harika önerilerimiz var! World Expo Fair avantajlarından faydalanarak sizin için en doğru fuarları bulun. Fuar katılımlarınızın gerçekleştirilmesi adına harekete geçin.

Katılmak istediğiniz bütün fuarlarda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Güvenilir bir marka olmanın yanı sıra alanında uzman personelimiz ile de sizlere kusursuz çözümler sunmanın ayrıcalıklarını hissediyoruz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

singapur mücevher fuarıBize Ulaşın

World Expo Fair olarak fuar katılımlarınız ve başvurularınız hakkındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@worldexpofair.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 982 56 27  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.